Inženir programskih rešitev (Oracle PL/SQL)

Ljubljana, Koper, Slovenija

Ko sklepate zavarovanje ali varčujete za dodatno pokojnino v pokojninskem skladu, se boste najverjetneje srečali z našimi delom. Smo skupina IT navdušencev, imamo radi računalniško kodo in včasih se preveč navdušujemo nad tehnologijo. Vendar smo tudi poslovneži. Obsedeni z izboljševanjem procesov dela in prodaje naših strank. Smo vertikalni specialisti za zavarovalnice, pokojninske sklade, banke, izdelava najboljših programskih rešitev je naša strast, Najboljši, pridružite se nam.

Iščemo skrbnega in izkušenega inženirja, ki je usmerjen v pripravo in izvedbo izjemno kvalitetnih IT rešitev za zunanje stranke. Pomagali boste pri vzpostavljanju in izvedbi programskih rešitev za naše stranke s področja finančne in zavarovalniške industrije in bili odgovorni za tehnično izvedbo in delo na projektih.

Novim sodelavcem ponujamo edinstveno karierno priložnost, ki ni za vsakogar. Je pa za tiste, ki bi si želeli korak napre v svoji karieri!

Kraj dela: Ljubljana ali Koper in delo od doma.

Glavne naloge zajemajo področja in naloge kot so:

  • analiza poslovnih potreb strank
  • načrtovanje, razvoj in testiranje aplikativnih rešitev z Oracle razvojnimi orodji (Oracle Forms, Oracle Reports, Oracle Designer)
  • napredna podpora uporabnikom
  • spremljanje razvoja novih tehnologij in vpeljava izboljšav
  • izdelava javanskih gradnikov (komponent) za programsko orodje Oracle Forms (opcijske naloge)
  • izdelava javanske logike za Oracle podatkovno bazo (opcijske naloge)

Potrebna znanja in izkušnje:

  • napredno znanje SQL
  • osnovno znanje PL/SQL ALI
  • napredno znanje kateregakoli drugega programskega jezika (npr. Java, C, C++, Delphi, Phyton, PASCAL)
  • znanje in izkušnje v razvoju, testiranju in implementaciji IT poslovnih ali proizvodnih rešitev
  • za opcijske naloge znanje Jave

Pričakujemo sodelavca z univerzitetna izobrazba na področju računalništva in informatike, s poznavanjem SQL ali Java, C, C++, Delphi, Phyton, PASCAL orodji.

Znanje tujih jezikov: tekoče znanje angleškega jezika; znanje hrvaškega jezika je zaželeno

Ostala znanja: vozniški izpit in odlična računalniška pismenost

Delovne izkušnje: 1-3 leta izkušenj z SQL ali katerimkoli drugim programskim jezikom (npr. Java, C, C++, Delphi, Phyton, PASCAL); osnovno znanje Oracle PL/SQL

Osebnostne lastnosti in veščine:

  • interes za tehnologijo in njeno uporabnost pri razvoju programskih rešitev
  • sposobnost samostojnega dela
  • analitične sposobnosti
  • samoiniciativnost, pro-aktivnost, kreativnost in prilagodljivost
  • natančnost in zanesljivost
  • timsko delo
  • dobre komunikacijske veščine in medosebne spretnosti
  • vztrajnost pri reševanju zapletenih tehničnih rešitev
  • strukturiranost in dobra organizacija
  • usmerjenost v učinkovito doseganje zastavljenih ciljev

Kaj vam nudimo:

  • Karireni razvoj
  • Tehnološki razvoj
  • Fleksibilen delovni čas z možnostjo dela od doma
  • Kava, sadje
  • Dobro voljo

Veselimo se vaše prijave!

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije