Konzultant za Integrirani bolnički informacijski sustav

Pula, Croatia

Razvoj bolničkog informacijskog sustava je naša strast. Ne samo da tehnički unaprijeđujemo sustav iz dana u dan, iz mjeseca u mjesec, nego rad u bolnicama činimo bar malo jednostavnijim.

Ako imaš iskustva u razvoju softvera, znaš kako pristupiti ljudima, imaš strpljenja i želiš raditi nešto zaista bitno u timu koji probleme rješava zajedno, čitaj dalje :)

Što ćeš raditi kao konzultant

  • sudjelovanje u definiciji i analizi korisničkih zahtjeva (intervjui, radionice i sl.)
  • sudjelovanje u izradi funkcionalnog dizajna sustava
  • sudjelovanje u postavljanju (setup) modula informacijskih sustava
  • sudjelovanje u izradi specifikacija nadogradnji informacijskih sustava
  • sudjelovanje u testiranju modula informacijskih sustava
  • sudjelovanje u edukaciji korisnika informacijskih sustava
  • sudjelovanje u izradi sve potrebne dokumentacije na projektu
  • sudjelovanje u pružanju korisničke podrške
  • kontinuirano usvajanje znanja o poslovnim procesima
  • kontinuirano usvajanje znanja o mogućnostima rješenja koje se implementira

Tvoje kvalifikacije

  • završen fakultet informatičkog smjera
  • poznavanje relacijskih baza podataka (Microsoft SQL…)
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Prednost

  • poznavanje HL7 i procesa u zdravstvu
  • poželjno iskustvo u vođenju projekata

Što očekujemo

  • spremnost na putovanja unutar Hrvatske
  • komunikacijske vještine
  • visokorazvijenu analitičnost
  • sklonost timskom radu
  • organiziranost i samoinicijativnost

Što te čeka u IN2

Profesionalni razvoj i edukacija

  • izazovni i značajni projekti s velikim utjecajem (informatizirali smo regiju!)
  • kontinuirana briga o tvom razvoju i napretku kroz različite oblike edukacija: online platforme za učenje, certificiranja, treninzi; i kroz rad s vrhunskim stručnjacima
  • mogućnost razvoja karijere – velika kompanija, različite pozicije, različite tehnologije

Briga o zdravlju

  • mogućnost da radno vrijeme prilagodiš svom ritmu
  • susretljivost prema privatnim obvezama
  • različite sportske aktivnosti (Multisport program i sportska udruga) i različite sportske inicijative
  • polica dodatnog zdravstvenog osiguranja
  • sigurno mjesto za tvoj bicikl u našem biciklarniku, osim što možeš ostaviti bicikl na sigurnom mjestu, možeš se i osvježiti jer imamo tuševe

Office perks

  • ured u Puli
  • ugodan i moderan prostor (uredi, dvorane za sastanke…)
  • druženje, kava, voće i druge sitnice koje čine svakodnevni posao ugodnijim

Drugi benefiti

  • rođendanski poklon
  • mogućnost rada od doma
  • subvencioniranje troškova vrtića
  • subvencioniranje troškova prijevoza

Ako želiš čuti više o nama, prijavi se i upoznaj nas!

Veselimo se tvojoj prijavi!

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Dodaj