Konzultant za Poslovni informacijski sustav

Zagreb, Pula, Rijeka, Hrvatska

Veliko poslovno i tehnološko znanje, duge godine iskustva, te strast prema našem svakodnevnom poslu je nešto što nas izdvaja od konkurencije. Nama su timski rad i suradnja nepisana pravila, okolina je ugodna za rad, a područja u kojima se možeš razvijati brojna.

Na poziciji Konzultanta sudjelovat ćeš u procesu planiranja, analize i dokumentiranja korisničkih zahtjeva i specifikacija na projektima razvoja, implementacije i održavanja poslovno-informacijskog sustava. Poslovni informacijski sustav je sastavljen od niza modula koji imaju ulogu podrške u administrativnim aspektima poslovanja zdravstvene ustanove, kao što su robno-materijalni dio, financije, nabava, evidencija ugovora te ostali poslovni procesi standardni za ERP rješenja.

Kako će izgledati tvoj posao?

  • analiza korisničkih zahtjeva (intervjui, radionice i sl.) na projektima implementacije i održavanja poslovno-informacijskih sustava
  • izrada funkcionalnog dizajna sustava za područja/module za koje je zadužen na temelju provedene analize sa korisnicima
  • usklađivanje dizajna s ugovorenim dosegom; predlaganje promjene dosega ako je to nužno
  • postavljanje (setup) modula poslovno-informacijskih sustava za koje je nadležan
  • izrade specifikacija nadogradnji poslovno-informacijskih sustava
  • testiranje modula poslovno-informacijskih sustava za koje je nadležan
  • edukacija i podrška korisnicima poslovno-informacijskog sustava u svakodnevnom radu
  • izrada sve potrebne dokumentacije na projektu održavanja i/ili implementacije
  • kontinuirano usvajanje znanja o poslovnim procesima i mogućnostima rješenja koje implementira

Ključne kompetencije koje tražimo:

  • završen fakultet informatičkog, tehničkog ili ekonomskog smjera
  • poznavanje i aktivno korištenje relacijskih baza podataka (Microsoft SQL)
  • poznavanje poslovnih procesa

Prednost ćeš imati ukoliko:

  • poznaješ HL7
  • imaš već ranije stečeno iskustvo na pozicijama konzultanta
  • imaš iskustva u implementaciji ERP rješenja
  • poznaješ poslovne procese u zdravstvu
  • imaš iskustvo u razvoju poslovno-informacijskih sustava
  • poznaješ proračunsko računovodstvo i robno-materijalno poslovanje

Od tebe svakako očekujemo:

  • visoko razvijene analitičke, komunikacijske i organizacijske vještine
  • sklonost timskom radu
  • samoinicijativnost i odgovoran pristup zadacima
  • ambicioznost i spremnost na stalno učenje
  • spremnost na povremena putovanja unutar RH

Što te čeka u IN2?

Profesionalni razvoj i edukacija

  • radit ćeš na izazovnim i značajnim projektima
  • imat ćeš kontinuiranu brigu o tvom razvoju i napretku kroz on the job aktivnosti, interne i eksterne edukacije, online platforme te certificiranja
  • surađivat ćeš s iskusnim i stručnim kolegama kojima nikad neće biti teško prenijeti ti svoje znanje, upozoriti te na potencijalne poteškoće i dati ti priliku da doprineseš timu i daš najbolje od sebe

Briga o zdravlju

  • radno vrijeme ćeš moći prilagoditi svom ritmu, a susretljivi smo i prema privatnim obvezama
  • moći ćeš se uključiti u Multisport program, kao i u naše grupne sportove
  • ako preferiraš dolazak biciklom, za tvoj bicikl osigurat ćemo i mjesto u našem biciklarniku
  • osigurat ćemo ti policu dodatnog zdravstvenog osiguranja

Office perks

  • radit ćeš u ugodnom i modernom prostoru
  • neće ti nedostajati ni kave, ni voća (vitamini su bitni 😊), a ni druženja

Drugi benefiti

  • dobit ćeš poklon za rođendan
  • ako imaš djecu vrtićke dobi, subvencionirat ćemo ti troškove vrtića
  • subvencionirat ćemo ti troškove prijevoza

Prijavi se i upoznaj nas!

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Detalji