Razvojni inženir

Koper - Ljubljana, Slovenija

V podjetju In2, d.o.o Koper iščemo nove sodelavce/sodelavke v dinamični razvojni ekipi, ki postavlja standarde pri razvoju IT rešitev v zavarovalniški industriji. Ponujamo vam priložnost sodelovanja pri razvoju platforme spletnih storitev za zavarovalniško industrijo.

Delo obsega

Načrtovanje in razvoj poslovnih mikrostoritev digitalne platforme

Uporabljamo programski jezik Java, ogrodje Spring Boot, pri delu pa boš spoznal/spoznala poslovne procese zavarovalniške industrije in pridobival/pridobivala izkušnje na tehnološkem ekosistemu, ki sestavlja našo rešitev Digitalna platforma:

  • Linux okolje (Ubuntu);
  • Razporejanje in izvajanje delovnih bremen v zabojnikih (Docker);
  • PostgreSQL podatkovna baza;
  • Sistem za predpomnenje Redis;
  • Sistem za porazdeljeno konfiguracijo ETCD;
  • Sistem za indeksiranje ElasticSearch;
  • Sporočilni sistem RabbitMQ;
  • Sistem za upravljanje in preverjanje identitete ter pravic dostopa Keycloak;
  • Spletni strežnik za izpostavitev prehodov med mrežnimi segmenti in izpostavitev rešitve Nginx.

Nudimo

Odlične sodelavce/sodelavke, privlačno, urejeno in družini prijazno delovno okolje v Ljubljani ali Kopru, možnost dela od doma;

Stalen stik z najsodobnejšimi tehnologijami in redna izobraževanja na različnih področjih;

Možnost kariernega napredovanja in osebnega razvoja v mednarodnem podjetju;

Delovno razmerje za nedoločen čas.

Pričakujemo

Izkušnje v programiranju z Java, ogrodje Spring Boot.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije