SQL Developer (MCS Grupa) – mid (m/ž)

Zagreb, Croatia

This job is not available anymore.

Uvjeti:

  • Napredno poznavanje programiranja u T-SQL jeziku
  • Poznavanje rada s MS SQL Serverom
  • Jako dobro poznavanje relacijskog modeliranja baza podataka

Opis posla – što ćeš raditi kod nas:

  • Izrada objekata baze podataka u T-SQL programskom jeziku
  • Analiza i optimizacija SQL baza podataka
  • Izrada izvještaja sa SQL Server Reporting Services platformom
  • Izrada ETL procedura sa SQL Server Integration services platformom
  • Administracija, optimizacija i monitoriranje rada SQL Servera
  • Usvajanje i primjena novih tehnologija
  • Savjetovanje i podrška internim korisnicima
  • Radit ćeš u timu s drugim developerima

Super si nam kandidat ako imaš većinu od navedenog:

  • Formalno tehničko obrazovanje (VŠS/VSS diploma)
  • Posjedovanje SQL Microsoft certifikata (MCTS, MCITP, MCSA, MCSE)
  • Minimalno 3 godine relevantnog iskustva
  • Iskustvo rada sa SQL Server Integration Services, SQL Server Reporting Services, SQL Server Analysis Services
  • Osnovno poznavanje rada sa source control platformama (GIT, TFS itd)
  • Osnovno poznavanje rada u Visual Studio-u
  • Osnovno poznavanje nekog od BI klijentskih alata (Power Bi, Tableau itd.)
  • Želiš se kontinuirano razvijati i učiti bilo kroz formalne edukacije, certifikate i tečajeve i/ili kroz samoedukaciju

Perks - najdraži dio naših zaposlenika 😊

  • Formalni feedback o svom radu i napredovanju svakih 6 mjeseci + plan razvoja
  • Hibridni model rada (remote i on-site)
  • Mentorstvo i onboarding program + kvalitetna infrastruktura za rad
  • Nagrada za preporuku budućih kolega
  • Subvencionirana naknada za prijevoz
  • Subvencionirana naknada za prehranu
  • Božićnica, dar djeci za sv. Nikolu, Uskrsnica, Regres
  • Slobodni dani i/ili financijske potpore za važne događaje u tvom životu (rođenje djeteta, selidba, udaja/ženidba, sistematski pregled, polaganje ispita/završnog rada..)
  • Subvencionirana Multisport kartica
  • Rođendanski poklon
  • Voće, doručak, kava, zajednička druženja

Ne moraš imati sve nabrojane vještine, nama je najvažnija tvoja spremnost i želja za učenjem te odgovornost prema podacima sa kojima radiš, a ostalo prepusti nama.

Veselimo se upoznati te! 😊

Tell your friends about this position